Maak gebruik van de aanwezige infrastructuur om uw individuele netwerk op te bouwen.
meer informatieEenvoudigste thuisnetwerk via elektriciteitsnet: devolo introduceert netwerkadapters dLAN® 500 duo en dLAN® 500 duo+
meer informatie
Netwerken in scholen, eenvoudig en voordelig
Het internet houdt intrede in het klaslokaal. Internettoegang wordt steeds belangrijker voor het onderwijs en niet alleen in de klassieke computerlokalen. Maar hoe kunnen de deels oudere gebouwen worden voorzien van een netwerk?
Met dLAN® kunt u schoolgebouwen eenvoudig, snel en professioneel op het internet aansluiten. Daarbij maken de dLAN®-producten gebruik van de bestaande bekabeling in het gebouw, bijvoorbeeld de elektriciteits-, antenne of telefoonkabel om een netwerk te maken. Omdat er geen bouwkundige maatregelen nodig zijn, is er ook geen sprake van grote investeringen. Daarnaast is er geen sprake van onderbreking van het schoolproces door de installatie. De conversie vindt plaats zonder lawaai, geluid en verstoringen door wekenlange bouwwerkzaamheden.