
Maak gebruik van de aanwezige infrastructuur om uw individuele netwerk op te bouwen.
meer informatie
Met devolo dLAN® introduceert TALIMOS GmbH voor haar 54 manager-appartementen in twee complexen in Stuttgart net zo betrouwbaar als ongemerkt het internet – en garandeert zakelijke gasten daarmee een maximale dataveiligheid
De voornamelijk zakelijke gasten met een middellange tot lange verblijfsduur in de TALIMOSappartementen in Stuttgart konden tot voor kort slechts via een 56-Kb-modem het internet op. Te langzaam voor langere werkzaamheden of verbindingen via VPN.
Een voordelige internetoplossing die gratis ter beschikking gesteld moet worden aan de gasten. Echter: de verbinding moet niet alleen snel en betrouwbaar zijn, maar ook vooral veilig zijn tegen ongewenste toegang.
Met dLAN®-adapters van devolo kon via de bestaande coax-kables een netwerkverbinding worden gerealiseerd zonder uitgebreide bouwkundige maatregelen. Omdat de data via de kabel – en niet draadloos – worden overgedragen, wordt aan de gasten de grootste mate aan veiligheid gewaarborgd.